01.06.2011

Photo session

Niestety nie mam dla Was nowych zdjęć outfitów, mam za to zdjęcia z backstage'u ostatniej sesji zdjęciowej dla dwóch wspaniałych projektantek - Oli i Asi.

W sesji brały udział 2 modelki (w tym ja), 2 modeli (jeden był też asystentem fotografa), fotograf, projektantka ubrań, projektantka biżuterii, fryzjer i wizażystka. Razem sporo ludzi zaangażowanych w 1 projekt i starających się by wszystko było idealnie. Atmosfera była świetna, widać to też na zdjęciach:)

Zapraszam i przypominam o moim Facebook'owym profilu - klik, na którym publikuję różne pomniejsze rzeczy i wstawiam ciekawe filmiki/piosenki/linki/itp

Zapraszam też do moich aukcji na Allegro - klik, gdzie dzisiaj wystawiłam trochę kosmetyków i ubrań do sprzedaży. Wszystkie rzeczy są nowe lub w idealnym stanie.

 Cała ekipa od lewej: Joanna Ecrin, Marta Bieniek, Darek Stawski, ja, Ola Kożuch, Rafał Błoński, Anna Korba, Jacek Nowak,

Fot: Darek Stawski

7 komentarzy:

 1. Co to za niebieski naszyjnik na tym modelu? :O

  OdpowiedzUsuń
 2. calosc szacun, ale pani 'stylistka' (pani pierwsza z lewej na ost zdjeciu) chyba szumnie nazywa sie stylistka... widac to po jej stylizacji i po tym jak sama wyglada..

  OdpowiedzUsuń
 3. @ MEG - to nie była stylistka, tylko projektantka biżuterii. Ma robić ładną biżuterię, a nie wyglądać jak z wybiegu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. zazdroszcze;-) dodaje i licze na to samo!

  OdpowiedzUsuń
 5. @Anonimowy - to mój projekt. Naszyjnik został zaprojektowany na potrzeby tej sesji.
  Zapraszam na mój blog
  http://ecrin-francuskaszkatulka.blogspot.com/
  Naszyjnik pojawi się tam na dniach... jak zdążę wrzucić.

  @MEG - nie jestem stylistką :) A tak wygląda się po kilku nieprzespanych nocach spędzonych na przygotowaniach do dwóch sesji odbywających się dzień po dniu....

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale fryzurę to zrobili Ci fatalną;)

  OdpowiedzUsuń